EN

Zhodnocení roku 2014

Společnost E-Consulting Czech má za sebou úspěšný rok!

Ing. Daniel Pristach, jednatel společnosti E-Consulting Czech hodnotí rok 2014 jako velmi úspěšný. Společnost dosáhla obratu 19,5 mil. Kč, což je nejen nejlepší výsledek v její historii, ale i meziroční nárůst o 17 %. Je potěšující, že se nám dařilo v obou hlavních oblastech, v kterých působíme. Na růstu obratu se podílela rovnoměrně obě outsourcingová střediska firmy, mzdové i účetní.

Zvýšení obratu bylo dosaženo jednak nárůstem počtu nových zakázek  a zároveň i růstem objemu zpracovávaných mezd a účetní agendy současných klientů. Počet zákazníků společnosti E-Consulting Czech k 31.12. 2014 se zvýšil na aktuálních 82.

V souvislosti s růstem obratu byl rozšířen tým naší společnosti o 6 kolegů.

Součástí rozvoje společnosti E-Consulting Czech bylo rovněž otevření poboček v polské Wroclawi a v Brně. V bratislavské pobočce jsme taktéž rozšířili pracovní tým. V závěru roku se pak pražská centrála přestěhovala do nových prostor RUBÍN OFFICE CENTER v Karlíně, které umožňují další plánovaný rozvoj společnosti.

V roce 2014 se společnost E-Consulting Czech plánovaně věnovala zefektivnění vnitřních procesů a jednotlivých kroků v rámci celého klientského zpracování. Součástí pak bylo úspěšné splnění podmínek auditu ISAE 3402, který se zaměřuje na verifikaci firem působících v oblasti outsourcingu.

Na závěr bychom Vás rádi seznámili s vývojem společnosti v minulých letech, což nejlépe dokumentuje přiložený graf:

Obraty_E_C

 

 

Máte zájem o naše služby? O kalkulaci? Napište nám.

Položky označené * jsou povinné. Všechny Vámi posytnuté informace jsou důvěrné.

Aktuálně

Blog Daniela Pristacha
DSC_0056-copy2
Být tak zase na chvíli světoví … 30.Duben 2015

Co takhle po 30-letech opět navázat na Prahu 1985 a dopřát si doma hokejové zlato.…

Více